• Poleć sklep

4she.pl - Bielizna Dalia

0,00 zł
Twój koszyk:

O firmie

SKLEP KRAKOWIACZEK

Działalność handlowa naszej firmy datuje się już od 1989 roku.

Sklep z bielizną został założony w 2006 roku z myślą o kobiecie nowoczesnej, preferującej elegancję i wygodę. Aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientek proponujemy Państwu bieliznę damską firm: Samanta, Felina i Dalia. Największym powodzeniem cieszą się biustonosze firmy DALIA, sprzedajemy ich najwięcej.

Szeroki wybór obwodów (od 60 – 100) pod biustem i duża różnorodność misek (od A – K) sprawiają, że mamy szerokie grono stałych klientek.

Ponadto proponujemy bieliznę ślubną, stroje kąpielowe różnych firm m.in.: Felina, Dalia She. Realizujemy także indywidualne zamówienia na nietypowe rozmiary biustonoszy.

W naszym sklepie każda klientka traktowana jest indywidualnie – czas poświęcony w przymierzalni każdej z Pań pozwala wybrać odpowiedni fason, model i rozmiar.

Gwarantujemy bardzo wysoką jakość oferowanych przez nas towarów za wyjątkowo dobrą cenę.

Zapewniamy miłą i fachową obsługę, gotową pomóc i doradzić w profesjonalnym doborze bielizny. Każda z pań pracująca w naszym sklepie może się pochwalić profesjonalną znajomością technik dobierania bielizny, każda posiada certyfikat ukończenia szkolenia w tej dziedzinie.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Krzeszowicach przy ul. Krakowskiej 3

Masz pytania, wątpliwości co do trafnego wyboru właściwego rozmiaru?

Napisz do nas, na pewno Ci pomożemy!!!

e – mail:

Produkty Mapa strony