4she.pl - Bielizna Dalia

0,00 zł
Twój koszyk:

Najczęstsze błędy popełniane podczas zakupu biustonosza

  • Kupowanie biustonosza bez mierzenia: kobiety wybierając przez wiele lat ten sam rozmiar – nie biorą pod uwagę, że ciało kobiety na przestrzeni lat zmienia się (chudnięcie, wzrost wagi ciała) powoduje duże zmiany w ogólnym wyglądzie kobiety, a co za tym idzie w wielkości biustu. Należy koniecznie co jakiś czas oddać się w ręce specjalistce znającej zasady prawidłowego doboru biustonosza.

 

  • Złe dopasowanie rozmiaru miseczkek - jeśli piersi wychodzą z biustonosza górą, tworząc nieestetyczne wybrzuszenia, jest to sygnał, że noszony przez nas rozmiar jest stanowczo za mały. Dodatkowo fiszbina w zbyt małej miseczce będzie za krótka i przez to będzie wbijała się w naszą pierś powodując ból, a w dalszej konsekwencji nawet powstanie guzków.

 

  • Zbyt luźny obwód -. to właśnie stabilnie dopasowany obwód podtrzymuje nasz biust i odciąża kręgosłup. Zbyt luźny obwód pozwala przesuwać się biustonoszowi ku górze, powodując dodatkowo z przodu zachodzenie dolnej części fiszbin na piersi. Ramiączka naciągnięte do granic możliwości będą powodowały zaczerwienienie na skórze oraz duży dyskomfort w postaci notorycznych bólów głowy, szyi, barków oraz kręgosłupa.

 

 

Produkty Mapa strony