4she.pl - Bielizna Dalia

0,00 zł
Twój koszyk:

MOC KAMIENI - LAPIS LAZULI

Jest to kamień o ślicznej niebiesko-granatowej barwie. Uważa się go za kamień magiczny.

Położony pod poduszką pomaga wywołać prorocze sny, które uchylą rąbka tajemnicy dotyczącej przyszłości. Jest pomocny przy zwalczaniu depresji oraz stanach niepokoju, pozbywa się negatywnych emocji oraz otwiera drzwi do samoakceptacji. Pomaga nawiązać kontakt ze swoimi przewodnikami duchowymi.

Świetnie nadaje się dla osób rozwijających się duchowo - przynosi jasność umysłu, wgląd wewnętrzny oraz emocjonalne uzdrowienie. Zwiększa kreatywność, dodaje odwagi, rozwija zdolności przywódcze ,a także pozwala lepiej wyrazić siebie.
Kamień ten ma pozytywny wpływ na system immunologiczny, działa wzmacniająco,leczy zatoki. Przynosi ulgę w bólach różnego pochodzenia, m.in. menstruacyjnych. Posiada witalizujący wpływ na organizm. W przeszłości plemiona romańskie używały tego kamienia do zwiększenia popytu seksualnego, wierzyli również, że lapis lazuli wzmacnia siłę ramion i nóg.
To kamień, który w wielu kulturach jest uważany, jako święty kamień, posłaniec Niebios, który przynosi ludziom mądrość, kierując umysł do wnętrza i dając zrozumienie. Lapis Lazuli symbolizuje idealizm, ofiarność, uczucia najczystsze i najbardziej bezinteresowne, które ten kamień leczniczy wzbudza. Duszą tego klejnotu jest dobroć, a emanacje jego zwalczają wszelkie zło i ponure myśli. Lapis położony na sercu, koi natychmiast jego niepokoje, przynosi ulgę i odprężenie.
Jest to klejnot cudownie pobudzający optymizm. Położony na czakrę czoła wprowadza w najgłębsze obszary umysłu, z których płynie do nas intuicyjna wiedza i zrozumienie oraz zaufanie do samych siebie Pozwala usunąć negatywne wzorce myślowe, które mogłyby zamknąć dostęp do tych głębi. Lapis lazuli leczy szczególnie z gorączki, epilepsji, bólów głowy i bezsenności, wspomaga krążenie, łagodzi obrzęki, dolegliwości oczu oraz urazów psychicznych (szoków). Jest to kamień przyjaźni, wzmacnia ducha społecznego, sprzyja harmonii między ludźmi. Dzieciom lękliwym dobrze jest dawać wisiorek z lapis lazuli dla wzmocnienia ich wiary we własne siły.

LAPIS LAZULI - kamień silnych włosów. Działa na tarczycę, spowalnia proces łysienia, obniża ciśnienie, leczy kurzajki, brodawki, narośla, czyści organizm, rozpuszcza blokady w okolicy gardła, leczy zapalenia, nerwobóle, dolegliwości menstruacyjne, bóle głowy. Jest to kamień antydepresyjny. Przeciwdziała wysokiemu ciśnieniu krwi, leczy bezsenność. Działa szczególnie leczniczo na choroby krwi, epilepsję, ciężkie schorzenia żołądka, choroby mózgu, hemoroidy, żółtaczkę, gruźlicę.

Produkty Mapa strony